Info

CrimsonBattleBunnies er en norsk semi-hardcore 10-man guild som har eksistert på Stormreaver siden Wrath of the Lich-King. Vi er den lengstlevende helnorske guilden på Stormreaver, og kjernen av våre medlemmer har spillt sammen helt siden Vanilla.

Vi har som visjon å oppnå en god heroic-progress i alle nåværende raiding tiers. Vi prøver å nå dette med å ha en stabil lineup bestående av spillere med en profesjonell og ambisiøs holdning, med fokus på å oppnå resultater i raids. Våre spillere har en hardcore-tankegang og et sterkt ønske om å prestere bra, selv om vi ikke har tid til å ofre mange kvelder hver uke. Det er også viktig for oss å ha en god og vennlig atmosfære i guilden hvor alle trives.


Vårt mål er å være ansett som en utfordrer i progress-kampen på serveren, uten å måtte ofre like mye tid hver uke som våre konkurrenter.

 

Våre raiddager

Onsdag (main raid): 18:30 -22:00

Torsdag (main raid): 18:30 - 22:00

Søndag (main raid): 18:30 - 22:00

 

Er du som oss?

Kjenner du deg igjen i beskrivelsen av våre spillere? Da vil vi gjerne høre fra deg! Legg igjen en søknad eller hilsen på forumet